درباره ما

15
سال تجربه

درباره کلینیک نیک آرام

نیک آرام با هدف ارائه ی خدمات به جمعیت عموم و متخصصان شروع به فعالیت کرده است، هدف ما در نیک آرام فراهم آوردن شبکه حمایتی و پشتیبانی و جهت دهی به افرادی ست که در راه رشد و تعالی خویش در تلاش هستند و به منظور یافتن راه یگانه ی خود در مسیر زندگی به کمک تخصصی نیاز دارند.

معرفي كلينيك و مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی نیک آرام

مرکزی مبتنی بر رویکرد ترنسپرسونال در ایران

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره نیک آرام در سال ۱۳۹۱ با کسب مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ی ایران توسط دکتر مسعود عارف نظری به منظور ارائه ی خدماتی متفاوت و پیشرو در زمینه ی روانشناسی و معرفی دستاورد های جدید روانشناسی در دنیا علی‌الخصوص مکتب ترنسپرسونال در ایران تاسیس شده است.

این سازمان با هدف ارائه ی خدمات به جمعیت عموم و متخصصان شروع به فعالیت کرده است، هدف ما در نیک آرام فراهم آوردن شبکه حمایتی و پشتیبانی و جهت دهی به افرادی ست که در راه رشد و تعالی خویش در تلاش هستند و به منظور یافتن راه یگانه ی خود در مسیر زندگی به کمک تخصصی نیاز دارند.

 

همچنین همراهی انسان هایی که در جریان زندگی خود با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند که گشایش آن خارج از توانشان است از اهداف ما می باشد.

مجموعه ی متخصصین مرکز خدمات نیک آرام ارتقا سطح آگاهی در جامعه، گسترش سطح شادمانی و رضایت مندی افراد در زندگی شخصی و سلامت روان ، روابط بین فردی و نقش های اجتماعی سالم، سازنده و در راستای ارتقا سطح خدمات روانشناسی در کشور و اعتلای سلامت و فرهنگ ایران عزیز را در اولویت اهداف خویش قرار داده است.

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت کلینیک نیک آرام

 

اهداف ما

اهداف عملیاتی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره نیک آرام

باور ما این است توسعه کشور وابسته ارتقاء سطح فرهنگ و سلامت افراد جامعه است و این دو خود در گروه سلامت روان افراد جامعه و بهزیستی روانی افراد جامعه است که در سطح هشیاری، سطوح فردی و آگاهی جمعی قابل جستجوست.
بدین منظور مرکز نیک آرام با برگزاری دوره هایی به منظور آموزش مهارت های ضروری زندگی سالم، ارتقاء کیفیت، روابط بین فردی و کمک به رشد و تعالی افراد خدمات خود را ارائه می دهد.

در اوایل دهه هشتاد دکتر عارف نظری به عنوان مدیر گروه روانشناسی در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران فعالیت خود را آغاز کرد.
ارتقاء سطح روانشناسی در کشوررا به عنوان رسالت خویش معرفی و در این راستا با تاسیس مرکز خدمات روانشناسی آفتاب در دانشگاه علوم و تحقیقات به پرورش نسل جدیدی از دانش آموختگان روانشناسی مبادرت ورزید که بسیاری از پرورش یافتگان آن مرکز اکنون به عنوان روانشناسان برجسته کشور فعالیت دارند.
در سال 1387 دکتر عارف نظری به قصد ارتقاء سطح علمی خود و آشنایی با جریان های روز روانشناسی برای اخذ فوق دکتری از دانشگاه استنفورد به آمریکا سفر کرد و در سال 1391 پس از اخذ دکتری دیگری در روانشناسی ترنسپرسونال به ایران بازگشت تا بتواند آموخته های خود را در اختیار نسل جدید دانش آموختگان روانشناسی و مشاوره قرار دهد.
مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ی نیک آرام علاوه بر ارائه ی کارگاه های تخصصی روانشناسی با اخذ مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره نسبت به برگزاری “دوره های راه درمانگری ” اقدام نموده است و براساس الگو های انستیتو کالیفرنیا با ارائه دوره های کاروزی (practicum) و نظارت حرفه ای (supervision) دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته های روانشناسی و مشاوره را برای ورود به محیط فعالیت حرفه ای پرورش می دهد.

کلینیک نیک آرام با برخورداری از کادری مجرب در کنار نیروهای جوان خدمات مشاوره، روان درمانی و روانپزشکی خود را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

02122476041